Каталог товаров

О нас

 • UAB "LIUDO ĮRANKIAI" įkurta 1994 m. Kaune. Įmonės pagrindinė veikla – didmeninė prekyba įrankiais ir įranga skirta autoservisams, automobilių remonto dirbtuvėms.

  Savo sandėlyje pastoviai turime daugiau kaip 5000 skirtingų pavadinimų įrankių ir įrangos skirtos vien tik automobilių remontui. Tai ne tik mechaniniai įrankiai, bet ir diagnostinė įranga, pneumatiniai ir hidrauliniai įrengimai, matavimo ir darbo saugos priemonės. Platus pasirinkimas būtinų priedų ir aksesuarų įrengiant automobilių remonto dirbtuves - darbastaliai, stendai, įvairios kėdutės ir kt. .

  Pas mus rasite platų pasirinkimą veržliarakčių ir veržliarakčių galvučių bei jų rinkinių mrtrinėje ir colinėje sistemoje.

  Domkratų pasirinkimas patenkins ir autoserviso meistrus, ir vairuotojus – hidrauliniai, paaukštinti, pažeminti, su ratukais, pneumohidrauliniai, su oro pagalvėmis, rėmo tipo, pastatomi, trapeciniai ir transmisijos domkratai. Visa tai - sandėlyje. Kompanijos Tongrun naujovės mūsų sandėlį pasiekia labai greitai.

  Automobilių keltuvai jūsų autoservise bus pastatyti ir sumontuoti mūsų profesionalių meistrų. Be keltuvų galime pasiūlyti autoserviso įrangos ir įrankių – ratų balansavimo stakles, montavimo stakles, padangų plėtiklius, įvairios paskirties nuėmiklius, įrankių variklio ir pavarų dėžės remontui, stabdžių remontui, spyruoklių suspaudėjus, žiedų suspaudėjus, spec. paskirties reples, šlifavimo įrankius, dildes, hidraulinius presus ir įvairios paskirties pompas.

  Taip pat turime specialios paskirties matavimo ir testavimo priemonių bei įrankių – kompresijos, tepalo slėgio, kuro sistemos slėgio, stabdžių vakuumo matuoklių, dyzelinių purkštukų ir baterijos testerių, įvairaus diapazono manometrų.

  Nuolatos atnaujiname prekių asortimentą. Visos naujienos talpinamos naujienų skyrelyje.

  Virtualus parduotuvės turas: https://www.gidas360.lt/hmd/liudotools/tour.html