Oro kondicionieriaus valiklis MANNOL 520ml

  • Kraunamos nuotraukos
  •  

    Efektyviai išvalo išorines ir vidines oro kondicionavimo sistemos dalis, kartu sunaikindamas grybelių kolonijas, ligas sukeliančius mikroorganizmus ir virusus. Ilgam užkerta priežastį jų atsiradimui ateityje. Reguliarus priemonės naudojimas panaikinga neigiamą kondicionieriaus poveikį jūsų organizmui.

     

    Pašildykite variklį. Nuimkite salono filtrą. Norėdami išdžiovinti oro kondensacinį paviršių, 10 minučių nustatykite šias šildymo ir vėdinimo sąlygas: langai ATIDARYTI, variklis IŠJUNGTAS, oro kondicionavimas IŠJUNGTAS, recirkuliacija įjungta, oro paskirstymas nustatytas į grindų dangą, temperatūra ir ventiliatoriaus greitis nustatytas kaip MAX.
    Prieš įjungdami gaminio jungiklio recirkuliaciją IŠJ., Nustatykite oro paskirstymą ant priekinio stiklo. Įdėkite zondą į salono oro filtro angą (-as), taip pat į ventiliacijos angas ir užtepkite gaminį. Vienam užtepimui pakanka 250 ml. Palikite 15 - 30 minučių. Išdžiovinkite oro kondensatorių tomis pačiomis nuostatomis, kaip aprašyta aukščiau. Įdiekite salono filtrą. Atsargiai naudokite dezinfekavimo priemones. Jei produktas išsiliejo, nedelsdami nuvalykite. Sudėtyje yra 1,1 g / l bronopolio N-67445.