Prekių katalogas

Kiaurų padangų sandariklis MANNOL 450ml

 • Kraunamos nuotraukos
 • Kiaurų padangų sandariklis "Reifen Doctor" - paprastas naudoti specialus purškimo įrankis, skirtas avariniam kamerinių ir bekamerių padangų pradūrimui ant lietinių ir štampuotų ratų jų neišmontuojant. Gautos putos greitai ir patikimai užsandarina visų tipų pradūrimus ir nuotėkius iki 5 mm skersmens, sukurdamos ilgalaikę savaime vulkanizuojančią plėvelę sąveikaujant su oru. Taikoma visų dydžių lengvųjų automobilių, lengvųjų sunkvežimių ir priekabų padangoms. Netaikoma esant ilgiems plyšiams arba kai padanga nuslydo/nusimontavo nuo ratlankio.

  Savybės:
  - Ilgą laiką išlieka aktyvioje padangoje ir apsaugo nuo oro nutekėjimo ateityje, įskaitant pakartotinius pradūrimus;
  - nesukelia oksidų ir rūdžių susidarymo ant ratlankio paviršiaus;
  - Neturi įtakos ratų balansavimui;
  - Neužšąla šaltyje

  Taikymas:
  1. Jei įmanoma, pašalinkite pradūrimo priežastį (vinį, savisriegio varžtą ir kt.). Pasukite ratą žemyn su pradurta ir visiškai išleiskite likusį orą iš padangos.
  2. Šaltyje pašildykite balioną iki ne žemesnės kaip + 15° C temperatūros (pvz., šiltoje mašinoje), tada gerai suplakite.
  3. Užsukite cilindro jungtį ant padangos vožtuvo.
  4. Balioną laikykite vertikaliai ir visą baliono turinį suleiskite į padangą. Vienai padangai, kurios ratlankio skersmuo (nuleidimo skersmuo) yra 15', pakanka vieno buteliuko.
  5. Pripūskite padangą iki reikiamo slėgio. Norint, kad putos tolygiai pasiskirstytų padangos viduje ir patikimai užsandarintų pradūrimus, reikia važiuoti vidutiniu 70 km/h greičiu 10-15 km.
  6. Kuo greičiau kreipkitės į servisą dėl profesionalaus padangų remonto, iki tol reguliariai stebėkite oro slėgį padangoje.

  Pastaba: Netinka naudoti tiesioginio matavimo padangų slėgio stebėjimo sistemose (TPMS).