Prekių katalogas

Įsiurbimo sklendžių valiklis MANNOL 400ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Įsiurbimo sklendžių valiklis MANNOL 400ml

  Kodas: 9873
  Kodas: 9873
  409 su PVM
  Gamintojas
 • Įsiurbimo kolektorių valiklis – itin efektyvi priemonė benzininių variklių įsiurbimo sistemai iki įsiurbimo vožtuvų ir neprieinamiausiose vietose valyti nuo visų tipiškų nešvarumų neišardant sistemos. Daugeliu atvejų pakanka vieno užtepimo, kad įsiurbimo sistema būtų nepriekaištinga.
  Kai veikia tuščiosios eigos vožtuvas (IAC), ant jo palaipsniui kaupiasi nuosėdos, kurios galiausiai paveikia oro ir dujų cirkuliaciją. Tai sumažina variklio galią ir pagreitį, sutrikdo tuščiosios eigos sklandumą ir žymiai padidina degalų sąnaudas. Užsikimšusio tuščiosios eigos vožtuvo požymiai gali būti:
  - Sunkus paleidimas;
  - Protarpinis tuščiosios eigos režimas, kurį rodo šokinėjantys tachometro rodmenys;
  - Lėtas greičio mažinimas spaudžiant sankabos pedalą važiuojant;
  - Juodi dūmai iš išmetimo vamzdžio.

  Savybės:
  - Greitai, efektyviai ir kruopščiai pašalina nešvarumus, suodžius, anglies, dervų ir tepalų nuosėdas bei kitus sunkiausiai pašalinamus ir senus nešvarumus;
  - Toliau apsaugo įsiurbimo sistemos elementus nuo korozijos ir oksidacijos, neleidžia ant jų susidaryti naujiems nešvarumams ir nuosėdoms, užtikrina judančių dalių funkcionalumą ir mobilumą, - pailgina įsiurbimo sistemos tarnavimo laiką ir sumažina remonto išlaidas;
  - Palengvina šaltą užvedimą, atkuria tuščiosios eigos greičio vienodumą ir sumažina degalų sąnaudas;
  - Sudėtyje yra acetono, kuris yra agresyvus dažytiems paviršiams ir plastikams;
  - Saugus katalizatoriams, deguonies jutikliams ir turbokompresoriams.

  Naudojimas: prieš naudojimą balioną gerai suplakite. Produktas turi būti purškiamas už oro srauto matuoklio (priemonės neturi patekti ant jo) ne trumpiau kaip 30 sekundžių (priklausomai nuo užterštumo laipsnio), kai variklis veikia tuščiąja eiga (ne mažiau kaip 2000 aps./min.).
  Jei ant droselio, įsiurbimo kolektoriaus viduje arba ant įsiurbimo vožtuvų yra ypač nuolatinių nuosėdų, valymo procedūrą galima pakartoti. Užtepę leiskite varikliui veikti apie 20 sekundžių min. 2000 aps./min., kad galimi likučiai įsiurbimo sistemoje sudegtų.